Savitarnos kasos

Savitarnos kasos ir efektyvumas

Šiandien mažmeninėje prekyboje vyrauja ryški tendencija didesniam kasų lankstumui ir funkcionalumui. Prekybininkai ieško įprastų kasos sistemų, savitarnos kasų ir savitarnos skenavimo sistemų kombinacijų, kurios efektyviau atitiktų individualų parduotuvių išdėstymą ir koncepciją. Tuo pat metu pirkėjų tarpe auga savitarnos galimybių poreikis.

Savitarnos kasos ženkliai mažina išlaidas parduotuvės personalui, kadangi net aštuonios sistemos dirba tik su vieno darbuotojo priežiūra. Kartu sprendimas gerina pirkėjų patirtį atsiskaitymo zonoje, kadangi daugiau kasų gali dirbti vienu metu. Tai ypač aktualu lankytojų piko metu, kai pirkėjai palieka neįsigytas prekes dėl pernelyg ilgų eilių.

StrongPoint jau daugelį metų kuria ir vysto sprendimus, gerinančius apsipirkimo patirtį ir formuojančius efektyvesnę atsiskaitymo zoną. Todėl dabar pristatome savo naująsias savitarnos kasas, kurių tikslas gerinti kasos zonos produktyvumą ir patenkinti savitarnos sprendimų poreikius.

Siekdami geriausiai atitikti individualius prekybininko poreikius ir parduotuvės faktorius, prieš savitarnos sistemų diegimą analizuojame atsiskaitymo zonos situaciją ir konsultuojame efektyvumo didinimo klausimais. Po analizės teikiame tinkamiausias kasų sprendimų kombinacijas, leidžiančias pasiekti naudingą sinergiją ir patobulinimus.

Modernios ir intuityvios savitarnos kasos

StrongPoint savitarnos kasų sprendimas apima techninės ir programinės įrangos derinį, rezultatas – modernaus dizaino interaktyvus ir intuityvus sprendimas. Tiek programinė įranga, tiek savitarnos kasos įrenginys yra savarankiški sprendimai, todėl gali būti derinami su jau naudojamomis sistemomis ar technine įranga.

Skaityti daugiau

Savitarnos kasų įranga 2 items

StrongPoint savitarnos kasa

StrongPoint savitarnos kasa pasižymi interaktyvumu ir intuityvumu, apvilktu šiuolaikišku moderniu dizainu. Galima rinktis savitarnos kasos modelį su pakavimo zona vienam…

Klientų atsiliepimai

IKI vykdantysis direktorius Marcel Haraszti

Mūsų pirkėjams iš tiesų patinka naudotis NCR savitarnos kasomis. Tai leido išspręsti personalo trūkumo problemą ir ženkliai pagerinti klientų aptarnavimo kokybę. NCR ir StrongPoint atsižvelgė į mūsų verslo poreikius ir iššūkius ir pasiūlė geriausią sprendimą.

Skaityti daugiau

„Land“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Olesia Železoglo

Land yra premium klasės produktų tinklas, todėl nuolat akcentuojame pirkėjų aptarnavimo kokybę. Atsižvelgdami į tai, priėmėme sprendimą suteikti pirkėjams laisvę rinktis atsiskaitymo už prekes metodą – tradicinėse kasose arba naudojantis savitarnos sprendimu. Naudodamiesi savitarnos kasomis, pirkėjai gali savarankiškai skenuoti savo pasirinktas prekes jiems patogiu greičiu ir atsiskaityti už šias be jokio kasininko įsikišimo. Ši galimybė ženkliai sumažina tradicinių kasų apkrovimą piko laikotarpiu. Atsižvelgdami į tai, jog sprendimas yra labai paklausus pirkėjų tarpe – jau po pirmųjų trijų darbo mėnesių pirmojoje parduotuvėje net iki 30% visų apsipirkimų buvo vykdoma per savitarnos kasas, nusprendėme plėsti savitarnos sprendimo pritaikymą ir kitose mūsų tinklo parduotuvėse.

Skaityti daugiau

Priit Peterson, Coop Estonia plėtros direktorius

Bendradarbiavimas su StrongPoint – malonus ir profesionalus. Galime pasitikėti partneriais, kurie yra srities ekspertai bei šalia visos reikalingos techninės įrangos teikia ir konsultavimo bei palaikymo paslaugas. Didelė dalis prekybininkų neįvertina ar net linkę ignoruoti projekto teorinę dalį, reikalingą palaikymą naujo sprendimo paleidimo metu bei susijusias detales. Coop Estonia šiuos aspektus irgi priima labai atsakingai. Tai lemia sėkmingus projektų įgyvendinimus ir užbėgimą galimoms klaidoms už akių.

Skaityti daugiau

Susiję įrašai