Select & Collect

Minimalūs nuostoliai, maksimali kontrolė

Visi prekybininkai kenčia nuo išorinių nuostolių ir jų padaromos žalos pajamoms. Vidutiniai mažmeninėje prekyboje patiriami nuostoliai sudaro 2% nuo pardavimų (National Retail Federation). 2015 m. prekybininkams tai kainavo virš 110 milijardų eurų.

Nuostoliai – tiek vidiniai, tiek išoriniai – yra viena opiausių problemų, kurią reikia spręsti mažmeninės prekybos sektoriuje. Nuostoliai, patiriami dėl išorinių vagysčių ir nesąžiningų darbuotojų sukčiavimų sudaro net 77% patiriamų nuostolių pasauliniu mastu.

Labiausiai vagiamų prekių sąraše maži, bet vertingi produktai: skustuvai, tabako gaminiai, nereceptiniai vaistai, prezervatyvai, nėštumo testai, baterijos, aksesuarai mobiliesiems, kosmetikos priemonės – lengvai paslepiamos, ir likvidžios prekės.

Su nuostoliais glaudžiai susijusi problema – likučių ir atsargų kontrolė. Prekių likučių stebėjimas, apskaičiavimas ir papildymas pareikalauja daug resursų ir nukreipia šiuos nuo kitos veiklos vykdymo.

Kaip veikia sprendimas

Pasitelkus Select & Collect sprendimą, tokie nuostoliai gali būti eliminuoti, o prekių likučių kontrolė atliekama ženkliai efektyviau. Select & Collect sprendimas apima prekių išdavimo įrenginius, kuriuose saugomos vertingos prekės. Pirkėjai išsirenka reikiamo produkto kortelę lentynoje arba pasirenka prekę informaciniame kioske, atsiskaito už prekes kasoje ir pasiima įsigytus produktus iš prekių išdavimo įrenginio išeidami.

flowchart-select-and-collect

 

Jokių nuostolių, produktyvesnė veikla

Vensafe yra StrongPoint Select & Collect sprendimas vertingoms prekėms, kuris eliminuoja šių produktų nuostolius ir optimizuoja prekių atsargų operacijas. Vertingos, likvidžios prekės laikomos saugiuose Vensafe prekių išdavimo įrenginiuose. Tokiu būdu apsisaugoma nuo vagysčių ir darbuotojų sukčiavimų sukeliamų nuostolių.
Pasitelkus Vensafe, parduotuvės personalui nebereikia dėlioti vertingų prekių į lentynas ar jų nuolat papildyti, tereikia tik papildyti Vensafe prekių išdavimo įrenginius. Tokiu būdu gerinamas prekių likučių valdymas ir kontrolė – programinė įranga siunčia duomenis apie prekių atsargas.

Vensafe 5.0 versija

Siekiant geriau atitikti modernaus prekybininko ir pirkėjo poreikius, naujojoje Vensafe versijoje įgyvendinti tiek estetiniai, tiek technologiniai sprendimo patobulinimai.

Perkonstruoti tiek automatiniai prekių išdavimo įrenginiai, tiek informaciniai kioskai. Prekių išdavimo įrenginiams suprojektuota nauja moderni fasadinė dalis, modernizuota elektronika, įdiegta nauja rakinimo sistema, didinanti saugumą, bei nauji brūkšninių kodų skaitytuvai. Visa tai užtikrina dar patvaresnį sprendimo veikimą bei eliminuoja galimas prekių išdavimo klaidas.

Liečiamiesiems ekranams pritaikytas naujas kompaktiškesnis ir elegantiškesnis dizainas, integruotas spausdintuvas.

Tiek prekių išdavimo įrenginių, tiek informacinių kioskų dizainas gali būti pritaikomas pagal parduotuvės prekės ženklo ypatumus ir spalvas.

Programinės įrangos atnaujinimai

Nauja programinės įrangos platforma leidžia vystyti draugiškesnę vartotojo sąsają klientams bei papildyti sprendimą funkcijomis, kurios didina parduotuvės veiklos produktyvumą.

Atnaujinta vartotojo sąsaja pasižymi didesniais aukštos rezoliucijos paveikslėliais bei tekstine medžiaga apie parduodamus produktus. Reklaminių banerių opcija suteikia galimybę demonstruoti reklamines kampanijas ir skatinti papildomus pardavimus.

Naujieji el. pašto pranešimai apie pasibaigusias prekes leidžia prekybininkams kur kas efektyviau valdyti prekių likučius. Pridėta skenavimo savybė supaprastina ir pagreitina kainų keitimo procesą – norint pakeisti kainą, užtenka nuskenuoti prekę. Produktų išdėstymas ekranuose palengvintas naująja „tempti ir padėti“ (drag-and-drop) funkcija.

Papildomų pardavimų potencialas pasitelkus savitarnos kasas

Vensafe prekių saugojimo ir pardavimo sistema nuo šiol gali būti integruojama su savitarnos kasomis. Tai suteikia naujas papildomų pardavimų skatinimo ir reklamavimo galimybes. Vensafe yra vienintelis sprendimas rinkoje, kuris gali demonstruoti reklaminę medžiagą apie prekes savitarnos kasų ekranuose. Kartu tai vienintelis sprendimas, leidžiantis prekiauti tabako gaminiais per savitarnos kasas. Pirkėjas paprasčiausiai spusteli tabako produkto ar reklamuojamos prekės ikonėlę, atsiskaito ir pasiima įsigytas prekes iš prekių išdavimo įrenginio.

Skaityti daugiau

Select & Collect pristatymas

Select & Collect įranga 3 items

Vensafe informaciniai kioskai

Liečiamu ekranu pirkėjams lengva ir paprasta rasti ir išsirinkti ieškomus produktus. Produktai gali būti atvaizduojami juos suskirsčius pagal kategorijas arba…

Vensafe prekių kortelės

Prekių kortelės fiziškai pakeičia vertingas prekes. Šios gali būti kabinamos prekių lentynose arba priekasio zonoje. Pirkėjas pasiima prekės kortelę ir…

Susiję įrašai