Select & Collect

Minimalūs nuostoliai, maksimali kontrolė

Visi prekybininkai kenčia nuo išorinių nuostolių ir jų padaromos žalos pajamoms. Vidutiniai mažmeninėje prekyboje patiriami nuostoliai sudaro 2% nuo pardavimų (National Retail Federation). 2015 m. prekybininkams tai kainavo virš 110 milijardų eurų.

Nuostoliai – tiek vidiniai, tiek išoriniai – yra viena opiausių problemų, kurią reikia spręsti mažmeninės prekybos sektoriuje. Nuostoliai, patiriami dėl išorinių vagysčių ir nesąžiningų darbuotojų sukčiavimų sudaro net 77% patiriamų nuostolių pasauliniu mastu.

Labiausiai vagiamų prekių sąraše maži, bet vertingi produktai: skustuvai, tabako gaminiai, nereceptiniai vaistai, prezervatyvai, nėštumo testai, baterijos, aksesuarai mobiliesiems, kosmetikos priemonės – lengvai paslepiamos, ir likvidžios prekės.

Su nuostoliais glaudžiai susijusi problema – likučių ir atsargų kontrolė. Prekių likučių stebėjimas, apskaičiavimas ir papildymas pareikalauja daug resursų ir nukreipia šiuos nuo kitos veiklos vykdymo.

Kaip veikia sprendimas

Pasitelkus Select & Collect sprendimą, tokie nuostoliai gali būti eliminuoti, o prekių likučių kontrolė atliekama ženkliai efektyviau. Select & Collect sprendimas apima prekių išdavimo įrenginius, kuriuose saugomos vertingos prekės. Pirkėjai išsirenka reikiamo produkto kortelę lentynoje arba pasirenka prekę informaciniame kioske, atsiskaito už prekes kasoje ir pasiima įsigytus produktus iš prekių išdavimo įrenginio išeidami.

flowchart-select-and-collect

 

Jokių nuostolių, produktyvesnė veikla

Vensafe yra StrongPoint Select & Collect sprendimas vertingoms prekėms, kuris eliminuoja šių produktų nuostolius ir optimizuoja prekių atsargų operacijas. Vertingos, likvidžios prekės laikomos saugiuose Vensafe prekių išdavimo įrenginiuose. Tokiu būdu apsisaugoma nuo vagysčių ir darbuotojų sukčiavimų sukeliamų nuostolių.
Pasitelkus Vensafe, parduotuvės personalui nebereikia dėlioti vertingų prekių į lentynas ar jų nuolat papildyti, tereikia tik papildyti Vensafe prekių išdavimo įrenginius. Tokiu būdu gerinamas prekių likučių valdymas ir kontrolė – programinė įranga siunčia duomenis apie prekių atsargas.

Skaityti daugiau

Select & Collect įranga 3 items

Vensafe informaciniai kioskai

Liečiamu ekranu pirkėjams lengva ir paprasta rasti ir išsirinkti ieškomus produktus. Produktai gali būti atvaizduojami juos suskirsčius pagal kategorijas arba…

Vensafe prekių kortelės

Prekių kortelės fiziškai pakeičia vertingas prekes. Šios gali būti kabinamos prekių lentynose arba priekasio zonoje. Pirkėjas pasiima prekės kortelę ir…

Susiję įrašai