StrongPoint sudarė penkerių metų susitarimą su didžiausia Rusijos maisto prekybos internetu kompanija „Utkonos“

Gruodžio 27, 2017 | Mažmeninė prekyba, Click&Collect

Abi pusės kartu vystys ir pritaikys inovatyvias elektroninės prekybos koncepcijas, pasitelkę StrongPoint Click & Collect sprendimą ir praktines žinias.

Susitarimas apima planuojamą StrongPoint Click & Collect maisto produktų atsiėmimo terminalų tiekimą ateinančius penkerius metus. Pirmieji 25 terminalai jau įdiegti Maskvos mieste.

Utkonos, įkurta 2000 m., yra pirmaujanti elektroninės prekybos įmonė Rusijoje, prekiaujanti daugiau nei 40 000 produktų. Utkonos – naujos kartos prekybininkas, derinantis tradicines ir modernias prekybos technologijas.

Utkonos pristato prekes 24 val. per parą iš modernaus daugiafunkcinio 44 000 m² ploto sandėlio į visą Maskvos teritoriją ir aplinkines zonas. Distribucijos centras aprūpintas moderniomis kokybės kontrolės ir prekių pakavimo sistemomis. Utkonos transporto parkas susideda iš 400 automobilių su įrengtomis specialiomis šaldytuvų sekcijomis, kurios užtikrina skirtingų produktų transportavimo kokybę – pavyzdžiui, atvėsintų ar šaldytų. Įmonė taip pat turi 24/7 veikiančią klientų liniją efektyvios komunikacijos su pirkėjais užtikrinimui. Kompanijoje dirba 1800 darbuotojų.

StrongPoint Click & Collect maisto produktų atsiėmimo terminalai yra kurti ir pilnai vystomi StrongPoint technologijų padalinio. Sprendimas sulaukia vis daugiau teigiamo dėmesio iš prekybininkų įvairiose Europos ir Azijos šalyse. Atsiėmimo terminalai yra modulinio dydžio (priklausomai nuo pasirinktos spintelių kombinacijos) su šaldymo, vėsinimo ir kambario temperatūros sekcijomis – kad galima būtų pristatyti ir atsiimti visų rūšių maisto produktus. Prekių atsiėmimo terminalai gali būti montuojami tiek viduje, tiek lauke.

„Augant dėmesiui e-komercijai, keičiasi ir pirkėjų elgesys bei įpročiai. StrongPoint leidžia prekybininkams atitikti savo pirkėjų poreikius, suteikiant galimybę šiems apsipirkti kada, kur ir kaip jie nori. Kartu su CUB Business Systems aplikacijomis, StrongPoint teikia išbaigtus sprendimus ekonomiškai efektyviems prekių surinkimui parduotuvėje, maršrutų planavimui bei pristatymui į prekių atsiėmimo terminalus ar namus“, – pasakojo StrongPoint įmonių grupės generalinis direktorius Jørgen Waaler viešėdamas Maskvoje.