Priežiūra ir aptarnavimas

Klientų linija 8-700-70022

Užtikriname nepertraukiamą sistemų veikimą

StrongPoint užtikrina ir palaiko prekybininkų sistemų stabilumą ir maksimalų patikimumą bei sklandų nuolatinį veikimą. Turime didžiausią prekybinės įrangos aptarnavimo infrastruktūrą, serviso inžinierių ir pakaitinės įrangos tinklą, apimantį visas Baltijos šalis. Visame regione užtikriname programinės ir techninės įrangos priežiūrą 24/7/365 ir aptarnavimą vietine kalba, taip pat anglų ir rusų kalbomis.

Pasirinkite veiklos sritį

Klientų atsiliepimai

Mindaugas Motiejaitis, UAB „AL holdingas“ IT skyriaus Verslo valdymo sistemų grupės IT projektų vadovas

Pasirinkome jau patikrintą bei patikimą StrongPoint sprendimą. Mūsų atveju, kai centralizuotas „Alma littera“ įmonių grupės IT padalinys aptarnauja IT ir kitų sistemų bei įrangos vartotojus, išsibarsčiusius po visą Lietuvą ir kitas Baltijos šalis, ši skambučių centro paslauga yra didelė paspirtis užtikrinant sklandų verslo procesų palaikymą techninėmis bei informacinių sistemų priemonėmis.

Skaityti daugiau

Lietuvos spaudos prekybos tinklo vadovė P.Kukk

Anksčiau užregistruoti atvejai ne visuomet būdavo iki galo išsprendžiami ir vėl iškildavo tos pačios bėdos. Tačiau dabar, su StrongPoint skambučių centro pagalba, problemų skaičius smarkiai sumažėjo ir jos iškart išsprendžiamos galutinai. Reikšmingas privalumas yra tas, kad StrongPoint skambučių centras mūsų pardavėjams veikia ištisą parą, kiekvieną dieną. Todėl mes galime būti užtikrinti, kad mūsų verslo sėkmei svarbūs dalykai bus sprendžiami dėmesingai ir su visu palaikymu.

Skaityti daugiau

„Aprangos“ grupės IT skyriaus vadovas Valerijus Budiak

Pasirinkome kompaniją, kuri pajėgi užtikrinti kompleksinį visos įrangos aptarnavimą Baltijos šalių mastu ir yra kompetentinga mažmeninės prekybos IT valdymo srityje.

Skaityti daugiau

RIMI IT projektų vadovas Oļegs Gaidučenko

RIMI IT skyriaus užduotis yra užtikrinti sklandų sistemų veikimą ir strateginių projektų įgyvendinimą. Sprendimas migruoti į naują sistemą buvo vienas iš strateginių projektų, kurio išankstinė sąlyga buvo užtikrinti RIMI veiklos tęstinumą sistemos migracijos laikotarpiu. Teisingos migravimo strategijos pasirinkimas ir atsakingo bei profesionalaus partnerio StrongPoint pasitelkimas leido RIMI sėkmingai vykdyti visas funkcijas ir migravimo metu. Vienas iš pagrindinių iššūkių buvo užtikrinti sistemos veikimą vienu metu visose trijose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. StrongPoint bendradarbiaudami su RIMI specialistais iš karto pakeitė Back-Office sistemą (Erpo.Store), kasininko darbo vietos programą (CenTux), fiskalinius blokus (VKPOS02) – visos sistemos buvo sklandžiai integruotos su jau egzistuojančia RIMI IT sistemų architektūra: lojalumo sistema, SAP, svarstyklėmis, kainų tikrintuvais ir kita. Diegimas lėmė, kad RIMI naudoja inovatyviausią ir kainos atžvilgiu efektyvų sprendimą, kuris atitinka visus dabartinius RIMI reikalavimus bei ateityje gali būti lengvai vystomas naujais funkcionalumais pagal RIMI poreikius.

Skaityti daugiau